סגירה
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
סינונים

ברבי

מיין לפי
הצג בעמוד

ברבי בובה וכלבלבים FDD43

בובת ברבי FDD43 עם משפחת כלבים סט מקסים לעולם הבובות של ברבי. עזרו לבובת הברבי לטפל בגורים הקטנים רחצו אותם, כדי שיפקחו עיניים ויחשפו לב צבעוני. בובת הברבי עם מפרקים.
149.90 ₪ 99.90 ₪

בובת ברבי אחות FWK89

בובת ברבי אחות FWK89
120.00 ₪ 69.90 ₪

ברבי בובה סדנת נודלס GHK43

ברבי בובה סדנת נודלס GHK43 הצטרפו לסדנת הנודלס עם בובת הברבי האהובה, עמדת עבודה להכנת אטריות, 2 מיכלי בצק (אחד לבן ואחד ירוק), קערה עם מכסה, קערה נוספת לאכילה, סכין משחק ו-2 זוגות מקלות אכילה. להכנת האטריות לוקחים את הבצק הלבן מכלי אחד (במכל השני יש בצק ירוק) ומכניסים את הבצק הלבן לחור שבאמצע עמדת העבודה. לאחר מכן החלק את קערת האטריות עם המכסה על החור ודחף את המזנון כלפי מטה והאטריות מופיעות בקערה בקסם! עם אטריות, 2 מיכלי בצק (לבן וירוק), סכין משחק ו-2 זוגות מקלות אכילה. בובה לא יכולה לעמוד לבד.
220.00 ₪ 139.90 ₪

ברבי בובת דרימטופיה בובה מהאגדות ואביזרים GJK51

ברבי בובת דרימטופיה בובה מהאגדות ואביזרים מסדרת משחקי פנטזיה של ברבי לגלות חלומות אגדות ורגעי סיפור עם יצירות שמעוררות את הדמיון. הדמיון יכול לעזור לבובת הנסיכה ברבי לטפל בגורי הדרקונים המתוקים שלה בחדר ילדים מקסים של דרקונים נדנדה בצורת ירח ומזרן משחק בנושא ענן, יוצרים סצנה קסומה של חדר ילדים. עיצובים צבעוניים ופרטים פנטסטיים מעוררים כיף מהאגדות, ואביזרים מתוקים מאפשרים לסיפור ללכת לכל מקום שדמיון הילדים לוקח אותם.
230.00 ₪ 124.90 ₪

ברבי בובה בספא GKH73

בובת הברבי זקוקה לפסק זמן מפנק עם מוצרי ספא ואמבט הכוללים ברווז גומי, מגזין, מברשת רחצה, מגבת, קופסת פצצות רחצה ונר. הכלבלב זוכה לפינוק גכ, גם לכל אחד מהם יש מסיכת עיניים מלפפון, וכרית הצוואר מתאימה לשניהם.
180.00 ₪ 99.90 ₪

ברבי בגינת הירק FRH75

בובת צ'לסי אוהבת לגדל ירקות בכייף עם ערכת משחק לגינה הכוללת חלקת אדמה עם תבניות ירקות, עץ תפוח עם תבניות תפוחים, שני צבעי בצק וחלקים נוספים. תעזרו לבובה לגדל גזר וחסה בגינה על ידי מילוי תבנית האדמה בבצק הירוק והכתום, ולאחר מכן לחיצה על מסגרת החממה כלפי מטה כדי לראות אותם נובטים השתמש במדפים ובמשטח על דוכן החווה כדי להציג את התוצרת
90.00 ₪ 64.90 ₪

ברבי נוסעת לחופשה FWV25

ברבי יוצאת לחופשה עם הכלבלב בן לוויה לנסיעות, מזוודות ויותר מ-10 אביזרים! למזוודה הוורודה של בובת ברבי יש ידית מתקפלת ונפתחת ונסגרת לאריזה ולפריקה בכיף - קשטו אותה עם גיליון המדבקות הכלול (כמו אמוג'י ודרכון ורוד). פריטי נסיעה אופנתיים הכלולים בערכה מעוטרים בצבעים בהירים ומדבקות כיפיות - יש כרית צוואר, אוזניות, מסיכת עיניים, בקבוק מים, מברשת שיניים, משחת שיניים, מצלמה וטלפון נייד.
270.00 ₪ 149.90 ₪

בובת ברבי עורכת קניות בסופרמרקט GTK94

ברבי יוצאת לקניות בסופרמרקט עגלת הקניות הכסופה מוצרי מכולת כמו פירות וירקות, יוגורט, דבש וצרכי ​​בית מוסיפים פרטים מציאותיים לסיפורי קניות.
260.00 ₪ 139.90 ₪