סגירה
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
סינונים

קטמינו דואט

חדש קטמינו דואט משחק חשיבה איכותי פוקסמיינד. זה לא רק משחק מתוחכם ומתקדם, הוא גם מתנהל כדו-קרב בין השחקנים מי יהיה הראשון שיצליח למלא את השטח שלו בחלקים הנבחרים? ומי ישלים את האתגרים לשחקנים יחידים ויגלה עוד שלל אפשרויות נוספות? משחק חשיבה ליחיד ולזוגות.
מחיר מקורי: 250.00 ₪
149.90 ₪
*
*
*
גולשים שקנו מוצר זה קנו גם

משחק חשיבה הרפתקה בקוטב פוקסמיינד

משחק חשיבה הרפתקה בקוטב פוקסמיינד השאירו את הדגים במים ואת דובי הקוטב על הקרח! משחק חשיבה אתגרי עם שתי גרסאות משחק: אחת כאשר האסקימואי יושב בתוך סירת קאנו על המים, והשנייה כאשר האסקימואי עומד על הקרח. בכל גרסה פתרון החידה שונה לחלוטין! מסע האסקימואים כולל 80 כרטיסי חידה מאתגרים שיבטיחו לכם שעות של הנאה.
149.90 ₪ 99.90 ₪

משחק מאצ' מדנס פוקסמיינד

משחק מאטצ' מדנס משחק חשיבה מהיר של חשיבה חזותית! משחק שכולו טירוף, תחרות, מהירות, הבחנה וזריזות ידיים. השחקן המבריק ביותר הוא הזוכה! המשחק מכיל חפיסת קלפים וקוביות, כשעל כל פאה מופיעה צורה שונה. השחקן הראשון שמסדר את הקוביות ע"פ הדוגמא שעל הקלף באופן מושלם - הוא הזוכה! מניחים את חפיסת הקלפים הפוכה במרכז השולחן כל שחקן מקבל סט זהה של 5 קוביות. התחרות מתחילה עם הפיכת הקלף העליון, אז כל השחקנים מנסים להתאים את הקוביות שלהם באופן מדוייק ומושלם לדוגמה המוצגת בקלף, וכמובן לעשות זאת במהירות האפשרית! השחקן הראשון שמצליח ליצור את ההתאמה – זוכה בקלף! השחקן בעל כמות הקלפים הגדולה ביותר זוכה במשחק.
99.90 ₪