סגירה
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
סינונים

baby born

מיין לפי
הצג בעמוד

בובת בייבי בורן מצחצחת שיניים

בובת בייבי בורן מצחצחת שיניים הבובה בגרסה רכה. הבובה בוכה בדמעות, שותה, אוכלת, עושה צרכים, ניתנת לרחצה, מרטיבה חיתולים, בעלת מפרקים וישנה עם עיניים עצומות. הבובה מגיעה בתלבושת מתוקה עם ערכה הכוללת כל מה שצריך לטיפול בתינוק וצחצוח השיניים! זמן להכיר לילדים הצעירים את חשיבות הציחצוח בדרך חוייתית וכייפית. הערכה כוללת: בקבוק, מוצץ, מחזיק מוצץ, צלחת, כפית, צמיד לידה לילדה ולבובה, תעודת לידה, מברשת שיניים, מברשת שיניים וכוס.
350.00 ₪ 219.90 ₪

בובת בייבי בורן מחליקה על הקרח

בובת בייבי בורן מחליקה על הקרח, בואו להנות על הקרח עם הבובה המיוחדת בייבי בורן גודל 43 ס"מ בעלת הבובה שותה מים, אוכלת, מרטיבה את החיתול, מזילה דמעות, עושה צרכים בסיר, ניתנת לרחצה, עוצמת עיניים, רכה למגע ובעלת יכולת תנועה (הבובה בעלת מנגנון מכני ופועלת ללא בטריות). הבובה מגיעה עם 10 אביזרים: בקבוק, מוצץ, תעודת לידה, צמיד לבובה, צמיד לילד, סיר, חיתול, אוכל, צלחת וכפית. גילאי: 3+
320.00 ₪ 219.90 ₪

בייבי בורן אמבטיה לבובה עם אורות וצלילים

בייבי בורן אמבטיה עם אורות וצלילים אורות, צלילים, בועות! התוספת האהובה לשגרת הערב של בובות הבייבי בורן! האמבטיה כוללת נורות LED, אפקטים קוליים וראש מקלחת עם מים הזורמים באמצעות משאבה. הדגם כולל גם ברווז מגומי למשחק מים אמיתי! נדרשות 4 סוללות AA (כלולות). מתאים לבובות עד 43 ס"מ. הבובה אינה כלולה.
340.00 ₪ 219.90 ₪